Začátky.

Naše společné dobrodružství začalo v roce 2010, kdy naše společná vášeň pro historii, hry a průvodcování po městech vyústila v založení společnosti, která organizuje lovy pokladů a hledačky. Začali jsme Praze, ale postupně jsme rozšířili své aktivity do dalších evropských měst. Vytvořili jsme koncept originální teambuildingové aktivity, která účastníky provádí krásnými ulicemi a místy, kde musí vyřešit řadu hádanek a úkolů s důrazem na týmovou spolupráci, kreativitu, orientačních schopnosti, smysl pro detail a time management.

Zamilovat se.

Později jsme se zamilovali i do konceptu únikových místností – objevování indicií, řešení hádanek a plnění úkolů v jedné nebo více místnostech – a otevřeli jsme také svou první únikovou místnost.

Tvorba.

Nasbírali jsme cenné zkušenosti z treasure huntingu a únikových místností a rozhodli jsme se vytvořit unikátní zážitek pro milovníky dobrodružství a hádanek spojením těchto konceptů. Vznikla venkovní úniková hra – Tajemství iluminátů. Stejně jako na začátku v roce 2010 stále milujeme to, co děláme, a děláme to se stejným nadšením a cílem – připravit pro vás zábavnou a zajímavou hru, zprostředkovat jedinečnou atmosféru nádherného města, přiblížit jeho pestrou historii, odhalit fascinující legendu a obohatit vás o nové poznatky a zajímavé postřehy!

Annuit cœptis

Seznamte se s týmem.

Karol Minarovič

Opat

Milan Vejlupek

Převor

Martina Martíšková

Abatyše

Spojte se s námi.

Volejte na
+420 728 262 086

REZERVACE HRY